Calendari de Juegos Escolares de Tenis de Valladolid
Jornada 1 (01/04/17)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure ADRIANA GOMEZ SANCHEZ, ALVARO BERMEJO CRESPO, IRENE PAISAN GARCIA, JUAN TOMILLO TORRES i MIGUEL CABRERO ALONSO DAVID GUTIERREZ SANTERVAS, JAIME GARCIA SANCHEZ, JULIA TEJEDOR BERRAL, PABLO LOPEZ SALGADO, PABLO TORIO SANCHEZ i SERGIO LARREA ASENJO | Dis, 01/04/2017 16:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 04 | Dis, 01/04/2017 16:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure JUAN ESPESO RODRÍGUEZ, PAOLA RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ, PEDRO DE LA FUENTE RODRIGUEZ i SANTIAGO DE LA FUENTE RODRIGUEZ ALBERTO BAYON ESCUDERO, DARIO PEREZ DEL AMO i RODRIGO AZORIN SANCHEZ | Dis, 01/04/2017 16:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 5-1 | Dis, 01/04/2017 16:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure fins després C.D. TENIS PARQUESOL - 555 |
Jornada 2 (02/04/17)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure DAVID GUTIERREZ SANTERVAS, JAIME GARCIA SANCHEZ, JULIA TEJEDOR BERRAL, PABLO LOPEZ SALGADO, PABLO TORIO SANCHEZ i SERGIO LARREA ASENJO ADRIAN PALMERO GARCIA, MARTA MENENDEZ BREZMES, MINERVA NIÑO FERNANDEZ, NICOLAS OLMEDO MARTIN i RAUL LOPEZ VAQUERO | Diu, 02/04/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 13 | Diu, 02/04/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure ADRIANA GOMEZ SANCHEZ, ALVARO BERMEJO CRESPO, IRENE PAISAN GARCIA, JUAN TOMILLO TORRES i MIGUEL CABRERO ALONSO JUAN ESPESO RODRÍGUEZ, NATALIA ÁLVAREZ CALABOZO, PAOLA RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ, PEDRO DE LA FUENTE RODRIGUEZ i SANTIAGO DE LA FUENTE RODRIGUEZ | Diu, 02/04/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 14 | Diu, 02/04/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure F. DE TENIS DE CYL - FEDE 2 fins després |
Jornada 3 (06/05/17)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure ADRIAN PALMERO GARCIA, MARTA MENENDEZ BREZMES, MINERVA NIÑO FERNANDEZ, NICOLAS OLMEDO MARTIN i RAUL LOPEZ VAQUERO JUAN ESPESO RODRÍGUEZ, NATALIA ÁLVAREZ CALABOZO, PAOLA RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ, PEDRO DE LA FUENTE RODRIGUEZ i SANTIAGO DE LA FUENTE RODRIGUEZ | Dis, 06/05/2017 18:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 05 | Dis, 06/05/2017 18:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure ALBERTO BAYON ESCUDERO, DANEL DIEZ MARTIN, DARIO PEREZ DEL AMO, ISABEL ALEGRE LEON i RODRIGO AZORIN SANCHEZ ADRIANA GOMEZ SANCHEZ, ALVARO BERMEJO CRESPO, IRENE PAISAN GARCIA, JUAN TOMILLO TORRES i MIGUEL CABRERO ALONSO | Dis, 06/05/2017 18:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 22 | Dis, 06/05/2017 18:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure fins després F. DE TENIS DE CYL - FEDE 3 |
Jornada 4 (07/05/17)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure JUAN ESPESO RODRÍGUEZ, NATALIA ÁLVAREZ CALABOZO, PAOLA RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ, PEDRO DE LA FUENTE RODRIGUEZ i SANTIAGO DE LA FUENTE RODRIGUEZ DAVID GUTIERREZ SANTERVAS, JAIME GARCIA SANCHEZ, JULIA TEJEDOR BERRAL, PABLO LOPEZ SALGADO, PABLO TORIO SANCHEZ i SERGIO LARREA ASENJO | Diu, 07/05/2017 16:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 50 | Diu, 07/05/2017 16:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure ADRIAN PALMERO GARCIA, MARTA MENENDEZ BREZMES, MINERVA NIÑO FERNANDEZ, NICOLAS OLMEDO MARTIN i RAUL LOPEZ VAQUERO ALBERTO BAYON ESCUDERO, DANEL DIEZ MARTIN, DARIO PEREZ DEL AMO, ISABEL ALEGRE LEON i RODRIGO AZORIN SANCHEZ | Diu, 21/05/2017 12:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 22 | Diu, 21/05/2017 12:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure REAL SOCIEDAD HIPICA - B fins després |
Jornada 5 (20/05/17)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure DAVID GUTIERREZ SANTERVAS, JAIME GARCIA SANCHEZ, JULIA TEJEDOR BERRAL, PABLO LOPEZ SALGADO, PABLO TORIO SANCHEZ i SERGIO LARREA ASENJO ALBERTO BAYON ESCUDERO, DANEL DIEZ MARTIN, DARIO PEREZ DEL AMO, ISABEL ALEGRE LEON i RODRIGO AZORIN SANCHEZ | Dis, 20/05/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 13 | Dis, 20/05/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure ADRIANA GOMEZ SANCHEZ, ALVARO BERMEJO CRESPO, IRENE PAISAN GARCIA, JUAN TOMILLO TORRES i MIGUEL CABRERO ALONSO ADRIAN PALMERO GARCIA, MARTA MENENDEZ BREZMES, MINERVA NIÑO FERNANDEZ, NICOLAS OLMEDO MARTIN i RAUL LOPEZ VAQUERO | Dis, 20/05/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | 0400 | Dis, 20/05/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | |
Veure fins després TENIS VALLADOLID2006 - A | Dis, 20/05/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España | Dis, 20/05/2017 17:00 GMT Calle Federico García Lorca, 1, 47008 Valladolid, España |